Vyhodnotenie 22. ročníka Michalského behu do kopca

Centrum voľného času Dúha Hlohovec


Akcia : 22. ročník Michalského behu do kopca
Dátum : 22. 9. 2017
Miesto : Zámok - Zámocká záhrada Hlohovec
Počet účastníkov: 250

Kategória : Rodičia s deťmi
1. miesto: Tobiáš Ščipák MŠ Cirkevná, Hc 33,0 s
2. miesto: Soňa Pestúnová MŠ Šulekovo, Hc 35,0 s
3. miesto: Zuzka Pestúnová MŠ Šulekovo, Hc 36,0 s

Kategória : 1 ročník dievčatá
1. miesto: Hanka Šišková AK- Bojničky 47,0 s
2. miesto: Karolína Veliková ZŠ M.R.Štefánika, Hc 50,0 s
3. miesto: Adela Slobodová AK- Bojničky 51,2 s

Kategória : 1.ročník chlapci
1. miesto: Jakub Pestún ZŠ Leopoldov 41,5 s
2. miesto: Matúš Galbavý ZŠ sv. Jozefa, Hc 44,5 s
3. miesto: Marek Salcman ZŠ sv. Jozef, Hc 45,3 s

Kategória : 2. ročník dievčatá
1. miesto: Adelka Hesková ZŠ s MŠ Madunice 40,5 s
2. miesto: Emma Mwanza ZŠ Podzámska , Hc 41,7 s
3. miesto: Dominika Ščipáková ZŠ sv. Jozef, Hc 44,8 s

Kategória : 2. ročník chlapci
1. miesto : Šimon Lenghard ZŠ Podzámska, Hc 34,0 s
2. miesto: Branislav Dudáš ZŠ sv. Jozefa, Hc 35,4 s
3. miesto: Dominik Varga ZŠ Podzámska, Hc 40,9 s

Kategória : 3. ročník dievčatá
1. miesto: Angelika Kováčová ZŠ s MŠ Madunice 53,6 s
2. miesto: Ema Miklovičová ZŠ A. Felcána, Hc 55,6 s
3. miesto: Margarétka Vronková ZŠ Podzámska, Hc 56,5 s

Kategória : 3. ročník chlapci
1. miesto: Jakub Karabinoš ZŠ Koperníkova, Hc 49,2 s
2. miesto: Lukáš Majerník ZŠ Koperníkova, Hc 51,6 s
3. miesto: Tadeáš Albert ZŠ Podzámska, Hc 53,6 s

Kategória : 4. ročník dievčatá
1.miesto: Aneta Polačiková ZŠ s MŠ Madunice 51,0 s
2. miesto: Alexandra Pastieriková AK- Bojničky 51,6 s
3. miesto: Sofia Šimková ZŠ sv.Jozef, Hc 56,6 s

Kategória : 4. ročník chlapci
1. miesto: Matej Arpáš ZŠ A. Felcána, Hc 44,6 s
2. miesto: Lukáš Černý AK - Bojničky 48,6 s
3. miesto: Jakub Moravec ZŠ s MŠ Madunice 50,0 s

Kategória : 5. ročník dievčatá
1. miesto: Sofia Matis ZŠ M.R. Štefánika , Hc 1:25,5 s
2. miesto: Katarína Moravčíková ZŠ Koperníkova, Hc 1:27,0 s
3. miesto: Miriam Cvičelová ZŠ M.R. Štefánika,Hc 1:40,0 s

Kategória : 5. ročník chlapci
1. miesta: Samuel Kočí ZŠ Koperníkova,Hc 1:19,0 s
2. miesto: Tomáš Paulovič ZŠ Koperníkova, Hc 1:24,0 s
3. miesto: Alexander Matejka ŠZŠ, Hlohovec 1:24,5 s

Kategória : 6. ročník dievčatá
1. miesto: Adela Polakovičová AK – Bojničky 1:08,6 s
2. miesto: Terézia Rolincová AK - Bojničky 1:09,9 s
3. miesto: Diana Slobodová AK - Bojničky 1:14,2 s

Kategória : 6. ročník chlapci
1. miesto: Norbert Bučko Podzámska, Hc 1:05,6 s
2. miesto: Michal Mikula ZŠ s MŠ Madunice 1:11,1 s
3. miesto: Erik Majerník ZŠ Koperníkova, Hc 1:14,6 s

Kategória : 7. ročník dievčatá
1. miesto: Karolína Pavlíková ŠZŠ, Hlohovec 1:09,0 s
2. miesto: Veronika Karabová AK- Bojničky 1:09,5 s
3. miesto: Klára Grňová AK- Bojničky 1:14,9 s

Kategória : 7.ročník chlapci
1. miesto: Matej Černý AK-Bojničky, Hc 1:38,0 s
2. miesto: Roman Triebeľ ZŠ A. Felcána , Hc 1:38,4 s
3. miesto: Samuel Makk ZŠ Podzámska, Hc 1:53,0 s

Kategória : 8.ročník dievčatá
1. miesto: Šárka Janeková AK- Bojničky 1:09,0 s
2. miesto: Simona Vančová ZŠ s MŠ Madunice 1:20,8 s
3. miesto: Adela Turzová ZŠ Koperníkova 1:21,0 s

Kategória : 8.ročník chlapci
1. miesto: Adam Kováč AK- Bojničky 1:30,6 s
2. miesto: Martin Cabadaj ZŠ Koperníkova 1:34,6 s
3. miesto: Juraj Zelenay ZŠ Koperníkova 1:35,5 s

Kategória : 9.ročník dievčatá
1. miesto: Lea Geseová AK- Bojničky 1:09,4 s
2. miesto: Jana Škopeková ZŠ Koperníkova, Hc 1:18,9 s
3. miesto: Dominika Hargašová ZS Koperníkova, Hc 1:24,0 s

Kategória : 9.ročník chlapci
1. miesto: Mateo Vila Olah ZŠ sv. Jozefa , Hc 1:28,0 s
2. miesto: Filip Prochác ZŠ A. Felcána, Hc 1:31,1 s
3. miesto: Michal Šrank ZŠ sv. Jozefa Hlohovec 1:33,0 s


Kategória : 1.-2. ročník dorastenky SŠ

Kategória : 3.- 4. ročník dorastenky SŠ

Kategória : 1.-2. ročník dorastenci SŠ

1.miesto: Mateo Vila Olah AK- Bojničky 2:26,1 s
2.miesto: Macko Cicko RC, Hc 2:33,9 s
3.miesto: Peter Bily RC, Hc 2:39,0 s

Kategória : 3.-4. ročník dorastenci SŠ
1.miesto: Michal Vatter AK Bojničky 2:40,2 s

Kategória : Ženy
1. miesto: Daniela Vargová Horné Zelenice 3:19,0 s
2. miesto: Jana Pestúnová Šulekovo 3:43,0 s

Kategória : Veteránky
1.miesto: Dagmar Vargová AK- Bojničky 2:41,4 s
2.miesto: Naďa Blštáková AK- Bojničky 2:49,0 s
3.miesto: Alexandra Pastieriková AK- Bojničky 3:00,0 s
4.miesto: Anna Vargová Horné Zelenice 4:19,0 s

Kategória : Muži do 40 rokov
1. miesto: Filip Moravec TJ Spartak Myjava 2:55,0 s
2. miesto: Richard Moravec TJ Spartak Myjava 3:00,0 s
3. miesto: Peter Jančovič Piešťany 3:07,0 s
4. miesto: Juraj Bokora Hlohovec 3:14,0 s
5. miesto: Richard Bučko AK- Bojničky 3:33,0 s

Kategória : Veteráni do 50 rokov
1. miesto: Štefan Bučko Hlohovec 3:46,0 s

Kategória : Veteráni nad 50 rokov
1. miesto: Ján Moravec TJ Spartak Myjava 3:22,0 s
2. miesto: Ján Cvičela BK 2000 Kľačany 3:53,0 s
3. miesto: Cyril Bohunický BK Malženice 4:39,0 s




Pridané: 01.10.2017
© 2016 CVC Dúha | Vytvoril Peter Kianička | HTML4.01 Transitional Valid.